Versace odhalilo, sedm verzí luxusních kabelek ve speciální omezené edici “Palazzo Empire”, oslavuje tak sedm velkých světových měst. Kolekce je výsledkem Versace soutěže, která byla zahájena již v březnu a o které jsme Vás informovali, kdy jste mohli poslat návrh a vyhrát jednu z těchto nádherných kabelek.

Pro vstup do soutěže, byli účastníci požádáni, aby vyfotili jedinečné místo ve městech podle vlastního výběru a zaslali je týmu Versace.

Z Paříže do Tokia

Sedm globálních měst je představeno v této kolekci “Palazzo Empire”, kabelky jsou provedeny v různých barevných kombinacích a odstínech. Paris je zachycena v švestkové a růžové, New York v modré barvě, Miláno v oranžové a Tokio v růžové. Hong Kong, Peking a Sao Paulo mají také v kolekci limitovanou edici.

Italský módní dům vytvořil pouze 10 modelů každého designu. Kabelky se budou prodávat ve vybraných buticích ve jednotlivých městech.

Kabelky “Palazzo Empire” jsou vyrobeny z telecí kůže. Tento ikonický design je okamžitě rozeznatelný a vyniká díky detailu hlavy Medúzy – symbol Versace – na přední straně. Již byli vytvořené i jiné speciální edice, včetně modelů z krokodýlí a hadí kůže.

A pokud uvažujete o koupi, tak si je můžete pořídit v buticích Versace na těchto adresách:

Beijing, Shop D4027, 4/F, SKP, 87 Jianguo Road, Chaoyang District
Hong Kong, Shop G122, Ground Floor, Gateway Arcade
Milano, Via Montenapoleone, 11
New York, 647 Fifth Avenue
Paris, Avenue Montaigne, 45
Sao Paolo, Av. Brigadeiro Faria Lima, 2232
Tokyo, 6-7-12, Ginza