V letošním roce, Vacheron Constantin představil jedny ze svých ikonických hodinek. Vytvořené v duchu ležérní elegance a praktičnosti, pět nových modelů – ztělesňují novou generaci která je inspirovaná duchem cestování.

Zdroj: Insta 
Courtesy of Vacheron Constantin

Technické vlastnosti a sportovní vzhled těchto hodinek je předurčuje k tomu, že se milovníkům této značky budou zajisté líbit. Tento trend pokračuje již několik desítek, konkrétně od roku 1970, různými ikonickými modely, včetně známého “222”, uvedeného v roce 1977 u příležitosti 222. výročí Vacheron Constantin.

Tyto sportovní hodinky zaručují odolnost proti vodě, až do 120 metrů. Navrženy jsou především tak, aby vyhovovaly aktivnímu životnímu stylu. Všechny modely, ať už z oceli nebo ze zlata, od nejjednodušších až po nejsložitější, mají punc Ženevy.

Ztělesňují čtyřnásobnou záruku spotřebitelům, odolnost, přesnost a odborné znalosti. Tyto insignie stanovují vysoké výrobní standardy, sloužící k dosažení nejlepších možných výsledků z hlediska spolehlivosti a estetiky, a současně zajistí respektování tradičního ručního zpracování, jakož i předávání těchto dovednosti.

Modely jsou rovněž vybaveny mechanicky samonavíjecím strojkem který zajišťuje velkorysou rezervu chodu. Chráněné jsou před magnetickou poruchou, měkkým železným kruhem. Tyto kalibry hodinek jsou obdařeny pozoruhodnou přesností a trvanlivostí.

Nové modely také nyní přicházejí ve třech variantách, z nerezavějící oceli nebo z drahých kovů. Náramky jsou z kovu, kůže a gumy, poskytují tak potřebnou flexibilitu, aby odpovídala příležitosti a pohodlí v každé situaci, kdekoli ve světě. Geniální zaměnitelnost náramků se skládací sponou, slouží k jejich výměně kdykoliv bez nutnosti použití nářadí.

U hodinek najdete jednoduché displeje (hodiny, minuty, sekundy, s nebo bez data), modely také obsahují chronograf, malý (ozdoben 84 brilianty v celkové výši přes jeden karát) a ultra tenké s věčným kalendářem.