Nová kolekce Michael Kors dámských bot od gladiátorek až po lodičky. Těchto šest párů bot je určeno pro slunečné dny a jsou navrženy tak, aby doplnili vaši šatní skříň.

Zdroj: FB/Michael Kors
Courtesy of Michael Kors

Sofia Gladiator:
tyto sandály jsou vyrobeny z Vachetta kůže s výraznou vysokou siluetou pro neformální-chic vzhled. Detaily propůjčují okouzlující půvab, zatímco jemné popruhy dodávají měkký, ženský nádech.

Jackie Sandal:
Sunset koktejly a celonoční taneční zábava, k tomu jsou tyto boty určené. Pozlacené pásky a hadí reliéfní kůže dává tu potřebnou eleganci. Boty ztělesňují exotické kouzlo.

Holly sandal:
jsou navrženy s přírodním lanovým lemováním, hladkou Vachetta kůží, vše doplňují lesknoucí se zlaté akcenty. Elegantní a univerzální design propůjčuje svěží a uvolněné kouzlo.

Claudia Flat:
Python-reliéfní kožené boty pro aktuální tredn sezóny s exotickým nádechem. Špičatá silueta propůjčuje botám lichotivý styl, zatímco popruhy přidavají smyslnou citlivost.

Maxwell Wedge:
Boty z džínoviny a juty sandály jsou ideální doplněk k šatům. Luxusní řemeslné zpracování z denimu a hladké Vachetta kůže s texturou z juty a přírodní podrážkou z korku.

Craig Sneaker:
Bílé tenisky, jsou vším, co každá módní žena potřebuje ve svém jarním šatníku. Elegantní perforovaný design a hladká kůže Vachetta pozvednout komfort Craig tenisky. Boty ztělesňují sportovně-luxusní styl, mají elegantní suchý zip a jsou ozdobeny jemným logem.