Šťastné a bezstarostné, nasycené barvy v náladě západu slunce. Peter Dundas představuje kolekci Emilio Pucci plnou optimistického léta. Dundasovi šaty kloužou po molu s jednoduchou bezstarostností, ale vyzařují potřebnou energii v každém detailu.

Potisky jak ze 70. let vytváří mírnou psychedelickou atmosféru. Tie barviva stékají po šifonových šatech, zatímco vzory Positano keramiky byly zapletené do froté tuniky. Háčkování je interpretován se složitými výšivkami beadwork na mini nebo maxi šaty.

Kolekce se může zdát jednoduchá, ale dílenské zpracování je závratně složité. Broušené křišťálové výšivky, echo otisky nebo šaty jako skleněné střepy. Složité threadwork a stříbrné odrazky vytvořili živé Pucci květiny, které procházejí přes semišové kabáty, bavlněné halenky nebo Makramé šaty.

Jednoduché, sportovní kousky za teplých letních dnů a horkých nocí, smícháme s přesným krejčovstvím 70. let. Úzké bundy a mrkváče jsou základním stavebním kamenem této kolekce. Sepraná bavlna, hedvábí na blůzkách a Hippy šaty kontrastují s čistým sportovním oblečením pozdních 60. let.

V kolekci jsou především letní barvy, jako mango, broskev, jablko a makově červená která se nedbale mísí se střízlivou vojenskou zelenou a koňakovou.

Kolekci doplňují nádherné doplňky jako semišové boty nebo boty s podpatky z plexiskla, zatímco gladiátorské sandály jsou zdobeny maxi zrcadlovými cvoky. Semišové tašky přes rameno mají třásně, hadí a krokodýlí vzory působí nedbale, ale zároveň luxusním způsobem.

Zdroj: FB/Emilio Pucci

Courtesy of Emilio Pucci