Chloé má backstory v této sezoně, kterou nelze porazit. Clare Waight Keller objevil Anne-France Dautheville, nádhernou Francouzku, která cestovala po celé Evropě a Středním východě na motorce v roce 1970. V knize o své cestě, Dautheville napsala: “Šla jsem po celém světě, protože na konci, to bylo jen o kousek dál. Vzhledem k tomu, čas zanikl a prchavé momenty náhodných setkání podél cesty byla jediná věc, na které záleželo.”

Existovala přímá souvislost mezi touto knihou od Dautheville a novou kolekcí Waighta Kellera. Podívejte se na model (4) to byl velmi doslovný výklad: motorkářská bunda a kalhoty. V kolekci jsou, ale i romantické modely: zvlněné hedvábné krajkové topy a šaty. Romantická bílá hedvábná halenka byla remixovaná s černými koženými kalhotami a hippies šaty jsou zakončeny pomocí everywoman rounem.

Dvojice černých kožených modelů jsou předurčeny k tomu, být nejpopulárnější z celé kolekce. V kolekci, ale rozhodně nechybí ani šaty: bílé kaftanové hustě vyšívané s perlovými knoflíky a jiné barevné kousky.

Zdroj: FB/Chloé
Courtesy of Chloé