Kolekce která čerpá inspiraci v černo-bílých obrazech francouzského mistra Jacques Henri Lartigue, má i co do činění s vintage 19. stoletím čínských papírových váz, které jsou nalezené na bleším trhu v Šanghaji?

Tato kombinace přesto dohromady dávala smysl v Antonio Marras sféře, což je úžasné místo, kde může návrhářův vkus proměnit i bizarní změť referencí do filmového příběhu. Nová kolekce Resort nebyla výjimkou z tohoto pravidla, byla plná vtipu a šarmu.

“Fúze, kontrasty, synergie, kulturní střety, zborcené klastry, mám rád všechno,” řekl Marras ve své části milánského obchodu. Byl obklopen dočasnou vzdušnou geometrií prvních a druhých závěsných lan, což byl podklad pro Resort Lookbook.

Prostředí má hrubou přesto poetickou kvalitu, která se odráží v oblečení. Vtipné potisky ptáků a pivoňek byly smíchány s námořnickým pruhem nebo provensálskými květy. Trompe l’oeil kamufláž byl vlastně přepracovaný antický vzor čínské venkovské krajiny.

Kolekce má nápaditou, hyper-vrstvenou kvalitu. “Myslím, že ženy jsou jako diamanty,” řekl Marras, “ale diamant není tak různorodý, jak jsou ženy.”

Zdroj: FB/Antonio Marras
Courtesy of Antonio Marras